Wat FC Emmen maar moeizaam lukte, lukte de KNRB heel gemakkelijk: een sponsorcontract afsluiten met online sexshop EasyToys.

Bondsvoorzitter Rutger Arisz: “Ik had nog wat contacten in de voetbalwereld dus het was snel geregeld. Het mooie is dat al onze verenigingen direct een graantje gaan meepikken!”

Arisz legt uit: “In het basketbal is het heel gebruikelijk om de naam van je sponsor te koppelen aan je verenigingsnaam, ‘Zorg en Zekerheid Leiden’ tegen ‘EiffelTowers Den Bosch’ is daar al jaren een mooi affiche. We hebben in de overeenkomst met EasyToys een vergelijkbare afspraak.”

Komend roeiseizoen zal Lactacyd Intieme wasemulsie Gyas het bijvoorbeeld gaan opnemen tegen Double Joy Toy Saurus, waarbij alle boten van Saurus uitgerust worden met een een mooie rubberen Edgar Fantasy boegbal.

Roderick van Bokhoven, praeses van het Leidse Cheecky Love Booty Rocker Njord ziet de komende ALV waarin de naamswijziging van de vereniging op de agenda staat met vertrouwen tegemoet. “Onze leden zitten sportief in dit soort discussies. Het gaat ze op jaarbasis ook nog eens € 17,30 contributie schelen. Daar kan toch niemand tegen zijn?”